Povrchové čistění pleti, úprava obočí, barvení obočí na přání, peelingová maska obličeje, krku a dekoltu, termozábal, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum / ampule, zapracování ultrazvukovou či galvanickou žehličkou, královská masáž obličeje, krku a dekoltu, maska dle typu pleti, závěrečné krémové ošetření.

Výsledek

  • čistá a svěží pleť
  • upravené a zvýrazněné obočí
  • odstranění odumřelých částí pokožky
  • uvolnění a relaxace kůže
  • hydratovaná a vyživená pleť

Časté dotazy

Jedná se o bezbolestnou a šetrnou metodu. Díky ultrazvukovým vlnám účinně čistí pokožku, uvolňuje komedony i hlouběji uložený maz. Vyhlazuje jizvy po akné a zároveň provádí tzv. mikromasáž okolní tkáně.

Ošetření ultrazvukem je vhodné téměř pro každou pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je rozjasněná a regenerovaná.

Galvanický proud příznivě ovlivňuje relaxaci mimických svalů a tvorbu kolagenu. V kombinaci s vybranými séry SynCare (dle typů pleti) je dosaženo lepšího účinku než při prosté aplikaci sér.

Při termozábalu dochází k procesu zahřátí pleti, čímž se otevřou póry. Tímto je pleť připravena pro hloubkové čištění a zapracování sér.

Ošetření SPECIAL je doporučeno opakovat alespoň 1x měsíčně.

0 minut
doba ošetření SPECIAL
0
platba hotově / kartou na místě

Absolutní relax! Moc děkuji za příjemné a profi ošetření. Všem doporučuji!

Erika, 32 let

Jedna z nejlepších kosmetiček, u kterých jsem byla. Paní Jitka umí skvěle vytvarovat obočí. Určitě přijdu znovu. Díky

Jitka, 29 let

Dobrý den. Ráda bych se podělila o zkušenost z návštěvy kosmetického salonu paní Jitky.
Děkuji za pomoc při řešení dlouhodobého problému s mojí pletí, výrazné zlepšení jsem zaznamenala ihned po prvním ošetření.

Markéta, 43 let